Numer konta Rady Rodziców

Konto Rady Rodziców
Bank Spółdzielczy w Bystrej, ul. Zdrojowa 3
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

REKRUTACJA

Wszyscy kandydaci, który złożyli dokumenty zostali przyjęci zarówno do klasy pierwszej jak i klasy czwartej sportowej.

 

Walentynki 2024

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: środa, 14, luty 2024
GrEgOr
Walentynki..oj, kto z nas nie lubi tego dnia
O tym, że jest on wyjątkowy w naszej szkole nie !trzeba było nikogo przekonywać. Już od samego rana pozytywna magia "czerwonego koloru" oraz życzliwości obfitowała wszędzie dookoła.
Dzieci klas 1-3 wykonywały śliczne walentynkowe prace plastyczne, które zdobią korytarz szkolny. Samorząd rozdawał połówki serc, każdy kto znalazł swoją "drugą połówkę" pośród uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły otrzymywał słodką niespodziankę. Była niezła zabawa i integracja całej społeczności szkolnej. Następnie z rąk przedstawicieli poczty walentynkowej wszyscy adresaci otrzymali kartki i życzenia. Było bardzo miło, a ten dzień możemy zaliczyć do udanych.
Zobacz fotogalerie -> kliknij więcej

Czytaj więcej: Walentynki 2024

Ostatki 2024

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano: środa, 14, luty 2024
GrEgOr

Ostatni wtorek karnawału to doskonały moment, by wrócić pamięcią do szalonej zabawy tanecznej, która miała miejsce w naszej szkole tuż przed feriami zimowymi. Wraz z uczniami klas młodszych już od wczesnych godzin porannych pojawiały się niezwykłe postacie: księżniczki, rycerze, super bohaterowie, zwierzęta z różnych zakątków świata, piraci, czarodzieje, wróżki i wiele wiele innych - wszyscy początkowo schowani w salach naszych najmłodszych uczniów. Wystarczyły jednak pierwsze dźwięki tanecznej muzyki, by korytarzami naszej szkoły przeszedł wyjątkowo barwny korowód. Uczniowie klas 1-3 schowani pod kolorowymi strojami zawładnęli salą gimnastyczną i bawili się niestrudzenie. W przerwie Rodzice zadbali o odpowiednią regenerację przy słodkościach. Krótko mówiąc - było wspaniale, a moc energii i dobrego humoru najlepiej oddają zdjęcia. Przeżyjcie to z nami jeszcze raz!

Zobacz fotogalerię -> kliknij więcej

Czytaj więcej: Ostatki 2024

Magia Beskidów

Kategoria: Osiągnięcia
Opublikowano: środa, 14, luty 2024
GrEgOr
Takie mamy talenty w SP2!
Z największą przyjemnością możemy się pochwalić, że nasz uczeń klasy 1a – Tymoteusz Pawlusiak zdobył nagrodę w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Magia Beskidów”. Konkurencja była niemała, ponieważ zgłoszono aż 432 prace. Idąc za ciosem Tymuś przystąpił do szkolnego konkursu „Mam Talent!”, w którym również zmalował sobie wygraną w konkurencji prac plastycznych. Gdyby jednak ktoś pomyślał, że malowanie to tylko sporadyczne zajęcie naszego pierwszoklasisty, ten jest w wielkim błędzie. A najlepszym dowodem na to była wystawa prac Tymka, którą można było podziwiać w styczniu na naszym szkolnym korytarzu.
Cieszymy się, że mamy takie talenty wśród nas, a naszemu małemu Artyście życzymy kolejnych sukcesów.
 • 1
 • 2

 • 3
 • 4

 • 5

#Laboratorium Przyszłości - cz. 3 - 2023/2024

Kategoria: Laboratoria przyszłości
Opublikowano: wtorek, 13, luty 2024
GrEgOr

#Laboratorium Przyszłości - cz. 3 - 2023/2024
W ramach projektu Laboratorium Przyszłości nasza szkoła została wyposażona w tablety Terra Pad 10 cali, które wykorzystywane są nie tylko w trakcie korzystania z robotów Photon oraz klocków LEGO® Education SPIKE™ Essential, ale także w celu wyszukiwania potrzebnych informacji w internecie. Klasa 2a omawiając lekturę „Zaczarowana zagroda” musiała wyszukać informację dotyczącą pingwinów zamieszkujących Antarktydę. Uczniowie na podstawie wyszukanych informacji w internecie sporządzili notatkę do zeszytu w formie mapy myśli.

 • 1
 • 2

 • 3
 • 4

 • 5
 • 6

 • 7

Bezpieczne ferie 2024

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: wtorek, 23, styczeń 2024
GrEgOr

Akcja zima w Promyku

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: poniedziałek, 22, styczeń 2024
GrEgOr

Zapraszamy na ferie do GOK Promyk!

Szczegóły na stronie internetowej https://gokpromyk.pl/

 

#Laboratorium Przyszłości - cz. 2 - 2023/2024

Kategoria: Laboratoria przyszłości
Opublikowano: piątek, 19, styczeń 2024
GrEgOr

Klocki LEGO® Education SPIKE™ wspierają rozwój w kierunkach STEAM. Celem nauczania STEAM jest budowanie kompetencji przyszłości. Jest to połączenie wiedzy z różnych obszarów: nauki, technologii, inżynierii, sztuki i matematyki. Lekcje z wykorzystaniem klocków oraz scenariuszy LEGO® Education wspierają uczniów w rozwoju kompetencji przyszłości, które będą poszukiwane przez pracodawców w ich dorosłym życiu. Dzięki temu przyszli absolwenci z łatwością odnajdą się na nowoczesnym rynku pracy. Zestawy umożliwiają naukę przez zabawę i pomagają uczniom odkrywać świat poprzez praktyczne doświadczenia oraz udział w kreatywnych wyzwaniach. W efekcie uczniowie chętniej się angażują i zdobywają pewność siebie. Od łatwych lekcji początkowych do nieograniczonych, kreatywnych projektów - LEGO® Education SPIKE™ rozwija umiejętności krytycznego myślenia, analizowania danych i rozwiązywania złożonych, rzeczywistych problemów u wszystkich uczniów, bez względu na ich dotychczasowy poziom wiedzy.

 • 1
 • 2

 • 3
 • 4

 • 5
 • 6