Wszyscy kandydaci, który złożyli dokumenty zostali przyjęci zarówno do klasy pierwszej jak i klasy czwartej sportowej.

Nartorolki

Kategoria: Sportowe Opublikowano: wtorek, 19, wrzesień 2017 GrEgOr

BIEGACZKI NARCIARSKIE NIE ZWALNIAJĄ TEMPA

W miniony weekend uczennice naszej Szkoły startowały na nartorolkach w Międzynarodowych zawodach Beskidy bez Granic w Istebnej oraz Pucharze Polski w Bystrej. Po sukcesach Mistrzostw Polski, dziewczyny nie spoczęły na laurach i kolejny raz pokazały, że należą do czołówki krajowej.

W sobotę w Istebnej w kategorii juniorek D Maria Jakubiec zajęła 2 miejsce. Wspaniały bieg zaliczyła Kalina Dziubek która była 4, Emilia Dobija pomimo upadku uplasowała się na 8 pozycji.

W kategorii Juniorek C, Zofia Dusińska zajęła 5 lokatę, natomiast w niedziele w biegu sprinterskim w Bystrej Zosia zakwalifikowała się do finału, gdzie wywalczyła 4 miejsce.

W sobotę również w najmłodszej kategorii wystartowała uczennica klasy 4 Alicja Nowak, która wywalczyła 10 pozycje.

Za tydzień ostatnie starty w karuzeli Letniego Pucharu Polski w biegach na nartorolkach, gdzie również wystartują uczennice naszej szkoły. Trzymamy mocno kciuki i życzymy takich sukcesów jak do tej pory.