Z PRZYCZYN OD SZKOŁY NIEZALEŻNYCH MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY

UWAGA !!!

REKRUTACJA 2020-2021

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że rekrutacja do klasy pierwszej oraz szóstej sportowej zakończy się zgodnie z wydanym zarządzeniem Wójta Gminy Wilkowice tj. 14 kwitnia 2020 r. Szczegóły w plikach do pobrania poniżej,

Formularze oraz Wnioski (dostępne na stronie www.sp2wilkowice.pl - zobacz i pobierz) można:

- dostarczyć osobiście do szkoły w godzinach 7.00 – 15.00 – prosimy dzwonić na dzwonku po prawej stronie drzwi,

- przesłać skan lub zdjęcie na adres e mail: dyrektor@gimwilk.lap.pl

- przekazać telefoniczną informację o zapisie dziecka na numer: 33 817 13 79 natomiast dokumenty dostarczyć w możliwie najszybszym terminie.

Dziękujemy!

Zarządzenie Wójta Gminy Wilkowice w sprawie terminów rekrutacji na rok szkolny 2020/2021:

rekrutacja do klasy pierwszej - pobierz          rekrutacja do klasy szóstej sportowej - pobierz

Wnioski dla kandydatów i inne dokumenty - zobacz i pobierz

Nauczanie zdalne

Garść wiadomości od Pani pedagog - kliknij i przeczytaj koniecznie!

Zgodnie z zaleceniami MEN nauczyciele będą przygotowywać zadania do samodzielnego rozwiązywania. W menu strony umieściliśmy zakładkę e-learning, gdzie po wybraniu klasy uczeń może uzyskać informację o możliwości samodzielnej pracy. Prosimy rodziców o wsparcie i przekazywanie zadań uczniom.

Nowy rok szkolny - informacje!

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: czwartek, 22, sierpień 2019 GrEgOr

Kilka ważnych informacji dla uczniów rozpoczynających naukę:

OBIADY w cenie 3 zł - zapisy u wychowawcy klasy

KLASY VII - BILETY AUTOBUSOWE - w związku z zarządzeniem Wójta zapraszamy rodziców uczniów klas VII chcących korzystać z bezpłatnych biletów autobusowych o stawienie się w sekretariacie celem podpisania oświadczeniu o korzystaniu z bezpłatnych przejazdów do i ze szkoły. Jednocześnie informujemy, że należy dokonać jednorazowej opłaty 10zł za kartę autobusową.

ROZKŁAD ODJAZDÓW i PRZYJAZDÓW - zobacz i pobierz

PODRĘCZNIKI - dla wszystkich klas do przedmiotów obowiązkowych zapewnia za darmo szkoła, należy zakupić tylko podręcznik do religii:

Klasa 1 - "Żyjemy w Bożym świecie" wyd. JEDNOŚĆ
Klasa 2 - "Idziemy do Jezusa" wyd. JEDNOŚĆ
Klasa 3 - "Jezus jest z nami" wyd. JEDNOŚĆ
Klasa 4 - "Miejsca pełne BOGActw" wyd. JEDNOŚĆ - podręcznik + ćwiczenia
Klasa 5 - "Spotkania uBOGAcające" wyd. JEDNOŚĆ - podręcznik + ćwiczenia
Klasa 6 - "Tajemnice BOGAtego życia" wyd. JEDNOŚĆ - podręcznik + ćwiczenia
Klasa 7 - "Błogosławieni, którzy szukają Jezusa" wyd. JEDNOŚĆ
Klasa 8 - "Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi" wyd. JEDNOŚĆ

BILETY MIESIĘCZNE - uczniowie dojeżdżający autobusem szkolnym mogą dokonać wpłaty do końca miesiąca na bilety miesięczne autobusowe,

REGULAMIN PRZEWOZU UCZNIÓW - pobierz i przeczytaj,

WYPRAWKA do klasy PIERWSZEJ - pobierz.

WYPRAWKA do klasy DRUGIEJ - pobierz.

WYPRAWKA do klasy TRZECIEJ - pobierz.

Informacja dla uczestników uroczystej inauguracji roku szkolnego 2019/2020

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Wilkowicach z Oddziałami Sportowymi, przy ul. Szkolnej 8 zaprasza na uroczystą inaugurację roku szkolnego 2019/2020, która obędzie się w hali sportowej budynku GOSiR około godziny 9.00. Szkoła, jako Organizator, informuje równocześnie, że organizowana przez nią uroczystość ma charakter publicznie otwarty i w trakcie jej trwania nie mają zastosowania przepisy: rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (Dz.Urz. UE L 119, s. 1 – RODO) oraz art. 81 ust. 1 ustawy z 4.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1191 ze zm.).

Wykonywanie, publikowanie i udostępnianie zdjęć lub nagrań wykonanych przez uczestników uroczystości odbywa się na ich własną odpowiedzialność i świadomość konsekwencji wynikających z rozpowszechniania wizerunku innych osób bez ich zgody.

Jednocześnie informujemy, że w trakcie uroczystości mogą być wykonywane przez Organizatora zdjęcia lub nagrania dokumentujące wydarzenie zgodnie z art. 81 ust. 2 pkt. 2 ustawy z 4.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Materiały te mogą być publikowane na stronie www Organizatora, gazetkach ściennych oraz w Głosie Gminy Wilkowice.