Z PRZYCZYN OD SZKOŁY NIEZALEŻNYCH MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY
Z LOGOWANIEM DO DZIENNIKA I INNYCH PORTALI EDUKACYJNYCH

 

UWAGA !!!

REKRUTACJA 2020-2021

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że rekrutacja do klasy pierwszej oraz szóstej sportowej zakończy się zgodnie z wydanym zarządzeniem Wójta Gminy Wilkowice tj. 14 kwitnia 2020 r. Szczegóły w plikach do pobrania poniżej,

Formularze oraz Wnioski (dostępne na stronie www.sp2wilkowice.pl - zobacz i pobierz) można:

- dostarczyć osobiście do szkoły w godzinach 7.00 – 15.00 – prosimy dzwonić na dzwonku po prawej stronie drzwi,

- przesłać skan lub zdjęcie na adres e mail: dyrektor@gimwilk.lap.pl

- przekazać telefoniczną informację o zapisie dziecka na numer: 33 817 13 79 natomiast dokumenty dostarczyć w możliwie najszybszym terminie.

 Dziękujemy!

 

Zarządzenie Wójta Gminy Wilkowice w sprawie terminów rekrutacji na rok szkolny 2020/2021:

rekrutacja do klasy pierwszej - pobierz          rekrutacja do klasy szóstej sportowej - pobierz

Wnioski dla kandydatów i inne dokumenty - zobacz i pobierz

 

 

Nauczanie zdalne

Garść wiadomości od Pani pedagog - kliknij i przeczytaj koniecznie!

Zgodnie z zaleceniami MEN nauczyciele będą przygotowywać zadania do samodzielnego rozwiązywania. W menu strony umieściliśmy zakładkę e-learning, gdzie po wybraniu klasy uczeń może uzyskać informację o możliwości samodzielnej pracy. Prosimy rodziców o wsparcie i przekazywanie zadań uczniom.

 

 

Szlachetna Paczka 2015 - podsumowanie

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: poniedziałek, 14, grudzień 2015 GrEgOr

Drogi Darczyńco,
razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!
Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną, chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

 

Radość dzieci widzących ilość paczek plus dodatkowa możliwość rozpakowywania ich- widok bezcenny. Dla rodziców wielkim zaskoczenie był fotel rozkładany dla dziecka. Dzieci oczywiście ucieszyły się z zabawek, słodyczy: Krystian - klocki LEGO, Lena - z plecaka i przyborów szkolnych, Marlena - kucyki PONY, Rodzice z żywności, środków czystości i ubrań.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Pragnę serdecznie podziękować, że właśnie Pana Szkoła była darczyńca dla rodziny którą zdecydowałam się włączyć do projektu. Wszystko było w 100 % trafione. Fotel rozkładany doszedł w piątek, z opowiadań wiem, że jest wygodny i że się bardzo podoba. Łezka się w oku zakręciła widząc jak dzieci otwierają paczki, dodatkową przyjemnością było pomaganie najmłodszej z pociech Pani Klaudii przy budowaniu zagrody dla kucyków PONY. Dzieci zrobiły laurkę, którą pozwolę sobie wysłać na adres Szkoły. Z mojej strony pragnę jeszcze raz Podziękować Panu jak i wszystkim uczniom zaangażowanym w stworzenie tych paczek.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Słowa Pani Klaudii dla Darczyńcy: "Serdeczne i Wielkie - Dziękuje dla Darczyńcy - od całej rodziny. Pierwszy raz spotkało nas coś takiego - brak słów by wyrazić wdzięczność i to co teraz czujemy. Nie wierzyliśmy, że są jeszcze ludzie którzy chcą bezinteresownie pomóc drugiemu człowiekowi, dawno nie widziałam dzieci tak przejętych i radosnych. Jeszcze raz Dziękujemy". 

Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Szlachetnej Paczki bardzo dziękujemy!!!

A. Błachut

 

 

 

Odsłony: 1866