Informacje


Rozkład jazdy autobusów - kliknij aby zobaczyć.

Link do ubezpieczenia - kliknij.

Obiady - kliknij aby zobaczyć.

Konto Rady Rodziców
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

Koronawirus - informacje


Aktualne wytyczne MEN, GIZ, MZ - zobacz.

Numery telefonów, na które należy się kontaktować w sprawach dotyczących koronowirusa SARS-CoV-2:

  • telefon całodobowy: 514122992
  • telefon czynny w godz. 7.30 - 15.00: 334992944 lub 334992948
  • adres email: hdim@psse.bielsko.pl

Dziennik elektroniczny UONET+

Jak zalogować się po raz pierwszy - oglądnij film:

Pierwsze logowanie

Szlachetna Paczka 2015 - podsumowanie

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: poniedziałek, 14, grudzień 2015 GrEgOr

Drogi Darczyńco,
razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!
Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną, chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

 

Radość dzieci widzących ilość paczek plus dodatkowa możliwość rozpakowywania ich- widok bezcenny. Dla rodziców wielkim zaskoczenie był fotel rozkładany dla dziecka. Dzieci oczywiście ucieszyły się z zabawek, słodyczy: Krystian - klocki LEGO, Lena - z plecaka i przyborów szkolnych, Marlena - kucyki PONY, Rodzice z żywności, środków czystości i ubrań.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Pragnę serdecznie podziękować, że właśnie Pana Szkoła była darczyńca dla rodziny którą zdecydowałam się włączyć do projektu. Wszystko było w 100 % trafione. Fotel rozkładany doszedł w piątek, z opowiadań wiem, że jest wygodny i że się bardzo podoba. Łezka się w oku zakręciła widząc jak dzieci otwierają paczki, dodatkową przyjemnością było pomaganie najmłodszej z pociech Pani Klaudii przy budowaniu zagrody dla kucyków PONY. Dzieci zrobiły laurkę, którą pozwolę sobie wysłać na adres Szkoły. Z mojej strony pragnę jeszcze raz Podziękować Panu jak i wszystkim uczniom zaangażowanym w stworzenie tych paczek.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Słowa Pani Klaudii dla Darczyńcy: "Serdeczne i Wielkie - Dziękuje dla Darczyńcy - od całej rodziny. Pierwszy raz spotkało nas coś takiego - brak słów by wyrazić wdzięczność i to co teraz czujemy. Nie wierzyliśmy, że są jeszcze ludzie którzy chcą bezinteresownie pomóc drugiemu człowiekowi, dawno nie widziałam dzieci tak przejętych i radosnych. Jeszcze raz Dziękujemy". 

Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Szlachetnej Paczki bardzo dziękujemy!!!

A. Błachut

 

 

 

Odsłony: 2201