Z PRZYCZYN OD SZKOŁY NIEZALEŻNYCH MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY
Z LOGOWANIEM DO DZIENNIKA I INNYCH PORTALI EDUKACYJNYCH

 

UWAGA !!!

REKRUTACJA 2020-2021

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że rekrutacja do klasy pierwszej oraz szóstej sportowej zakończy się zgodnie z wydanym zarządzeniem Wójta Gminy Wilkowice tj. 14 kwitnia 2020 r. Szczegóły w plikach do pobrania poniżej,

Formularze oraz Wnioski (dostępne na stronie www.sp2wilkowice.pl - zobacz i pobierz) można:

- dostarczyć osobiście do szkoły w godzinach 7.00 – 15.00 – prosimy dzwonić na dzwonku po prawej stronie drzwi,

- przesłać skan lub zdjęcie na adres e mail: dyrektor@gimwilk.lap.pl

- przekazać telefoniczną informację o zapisie dziecka na numer: 33 817 13 79 natomiast dokumenty dostarczyć w możliwie najszybszym terminie.

 Dziękujemy!

 

Zarządzenie Wójta Gminy Wilkowice w sprawie terminów rekrutacji na rok szkolny 2020/2021:

rekrutacja do klasy pierwszej - pobierz          rekrutacja do klasy szóstej sportowej - pobierz

Wnioski dla kandydatów i inne dokumenty - zobacz i pobierz

 

 

Nauczanie zdalne

Garść wiadomości od Pani pedagog - kliknij i przeczytaj koniecznie!

Zgodnie z zaleceniami MEN nauczyciele będą przygotowywać zadania do samodzielnego rozwiązywania. W menu strony umieściliśmy zakładkę e-learning, gdzie po wybraniu klasy uczeń może uzyskać informację o możliwości samodzielnej pracy. Prosimy rodziców o wsparcie i przekazywanie zadań uczniom.

 

 

Święto Niepodległości

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: wtorek, 10, listopad 2015 Ewa Nikiel

10 listopada odbył się w naszej szkole apel z okazji Święta Niepodległości przygotowany przez uczniów klasy Ic.

W historii Polski wolność nigdy nie była za darmo, zawsze wymagała od Polaków wielkiej ofiary. Do tego nawiązywało przedstawienie oparte na scenariuszu T. Rucińskiego, ukazujące poświęcenie najmłodszych bohaterów w naszych dziejach. Współcześni gimnazjaliści w listopadowy wieczór spotykają ich na cmentarzu i mają okazję posłuchać opowieści o ich losach. Wszyscy oni zginęli za Polskę: Antoś Petrykiewicz - 13 letni obrońca Lwowa i najmłodszy kawaler Orderu Virtuti Militari, Jagienka -sanitariuszka z czasów wojny z bolszewikami, młodzi powstańcy warszawscy oraz Danusia Siedzikówna (Inka) zamordowana przez komunistów, której szczątki odnaleziono dopiero w zeszłym roku. Opowiadaniom towarzyszyły pieśni wykonane przez zespół wokalny przygotowany przez Pana Tomasza Wiatrowskiego. Apel był nie tylko hołdem oddanym wszystkim, którym zawdzięczamy wolność, ale też okazją do refleksji o naszym stosunku do takich wartości, jak ojczyzna i niepodległość.

Ewa Nikiel

  • a1
  • a2
  • a3
  • a4
  • a5
  • a6
  • a7
  • niepodleglosc

Odsłony: 2258