Informacje

UWAGA!
Zmiana w odpłatnościach za obiady!
Szczegóły i nowy regulamin - zobacz

Konto Rady Rodziców
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

Koronawirus - informacje


Aktualne wytyczne MEN, GIZ, MZ - zobacz.

Numery telefonów, na które należy się kontaktować w sprawach dotyczących koronowirusa SARS-CoV-2:

 • telefon całodobowy: 514122992
 • telefon czynny w godz. 7.30 - 15.00: 334992944 lub 334992948
 • adres email: hdim@psse.bielsko.pl

Dziennik elektroniczny UONET+

Jak zalogować się po raz pierwszy - oglądnij film:

Pierwsze logowanie

III Beskidzkie Igrzyska Integracyjne Wilkowice 2015

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: czwartek, 08, październik 2015 GrEgOr

W imieniu uczestników i organizatorów pragniemy złożyć podziękowania za pomoc w organizacji trzeciej już edycji olimpijskich zmagań, które miały miejsce 1 października 2015r w hali GOSiR  w Wilkowicach.

Podziękowania kierujemy na ręce Dyrektora Gimnazjum  im. Królowej Jadwigi Pana Władysława Nikla oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pana Marka Kubicy. Ponadto dziękujemy za objęcie honorowym patronatem całej imprezy Staroście Bielskiemu Panu Andrzejowi Płonka oraz Wójtowi Gminy Wilkowice Panu Mieczysławowi Rączka i Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu. Igrzyska odbyły się w ramach realizowanego od trzech lat projektu „Hala bez barier”, którego celem jest promowanie aktywnego i zdrowego spędzania czasu przez osoby niepełnosprawne oraz seniorów. Ideą tych spotkań jest również integracja międzypokoleniowa młodzieży gimnazjalnej ze społecznością Domu Pomocy Społecznej w Wilkowicach. Szczególnym wydarzeniem tego projektu są odbywające się już po raz trzeci Beskidzkie Igrzyska Integracyjne. Olimpiadę rozpoczął przemarsz delegacji poszczególnych Domów z olimpijką z Soczi Panią Agnieszką Szymańczak, która wniosła flagę olimpijską. Następnie zostały odegrane hymny Słowacji oraz Polski, po których nastąpiło uroczyste otwarcie igrzysk. W tegorocznych zawodach wzięło udział 12 drużyn z Domów Pomocy Społecznej Powiatu Bielskiego, miasta Żywca , Wadowic oraz trzech zaprzyjaźnionych ośrodków ze Słowacji. Zawodnicy zmagali się w ośmiu konkurencjach, w których najlepsi nagrodzeni zostali medalami, ponadto każdy z uczestników olimpiady otrzymał pamiątkowy dyplom. Wśród wszystkich startujących ośrodków na miejscu pierwszym uplasował się Dom Pomocy Społecznej przy ul. Żywieckiej 15 w Bielsku-Białej, który otrzymał Puchar Starosty Bielskiego, na miejscu drugim Dom Pomocy Park ze  Słowacji, który otrzymał Puchar Wójta Gminy Wilkowice, oraz na miejscu trzecim Dom Pomocy Społecznej z Wilkowic, który otrzymał Puchar Dyrektora GOSiR w Wilkowicach.

         Wszyscy biorący udział w zawodach zapowiedzieli rewanż na kolejnych igrzyskach. Na zakończenie szczególne słowa podziękowania pragniemy złożyć prowadzącym zawody nauczycielom wychowania fizycznego Panu Ryszardowi Dzielędziak, Panu Adamowi Dusza oraz pracownikowi GOSiR Panu Józefowi Pawlusiak a nade wszystko WSPANIAŁEJ MŁODZIEŻY z wilkowickiego gimnazjum.

Organizator olimpiady - dyrektor DPS w Wilkowicach Paweł Gniadkowski
koordynator spotkania - Dominika Pach

 • a02
 • a03
 • a04
 • a05
 • a06
 • a07
 • a08
 • a09
 • a10
 • a11
 • a12
 • a13
 • a14
 • a15
 • a16