Numer konta Rady Rodziców

Konto Rady Rodziców
Bank Spółdzielczy w Bystrej, ul. Zdrojowa 3
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

REKRUTACJA

Wszyscy kandydaci, który złożyli dokumenty zostali przyjęci zarówno do klasy pierwszej jak i klasy czwartej sportowej.

 

Magia Beskidów

Kategoria: Osiągnięcia Opublikowano: środa, 14, luty 2024 GrEgOr
Takie mamy talenty w SP2!
Z największą przyjemnością możemy się pochwalić, że nasz uczeń klasy 1a – Tymoteusz Pawlusiak zdobył nagrodę w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Magia Beskidów”. Konkurencja była niemała, ponieważ zgłoszono aż 432 prace. Idąc za ciosem Tymuś przystąpił do szkolnego konkursu „Mam Talent!”, w którym również zmalował sobie wygraną w konkurencji prac plastycznych. Gdyby jednak ktoś pomyślał, że malowanie to tylko sporadyczne zajęcie naszego pierwszoklasisty, ten jest w wielkim błędzie. A najlepszym dowodem na to była wystawa prac Tymka, którą można było podziwiać w styczniu na naszym szkolnym korytarzu.
Cieszymy się, że mamy takie talenty wśród nas, a naszemu małemu Artyście życzymy kolejnych sukcesów.
  • 1
  • 2

  • 3
  • 4

  • 5