Dzień Wiosny

Kategoria: Biblioteka Opublikowano: środa, 22, marzec 2023 GrEgOr

Nareszcie przyszła upragniona wiosna! We wtorek, 21marca 2023 r. uczniowie, naszej szkoły świętowali pierwszy dzień tej pięknej pory roku. W klasach i na korytarzach szkolnych pojawiły się dekoracje o tematyce wiosennej, które wprowadziły radosny nastrój. Szczególnie pięknie prezentowały się prace plastyczne dzieci klas 1-3 przedstawiające pierwsze zwiastuny wiosny.

Aby podkreślić charakter tego dnia, młodsze dzieci przyszły w pięknych własnoręcznie zrobionych wiosennych nakryciach głowy, które będą brały udział w szkolnym konkursie. Spośród dostarczonych prac komisja konkursowa powołana przez organizatora wyłoni zwycięzców miejsc I, II, III, oraz wyróżnienia.

Najbardziej oczekiwaną przez najmłodszych częścią dnia było wyjście do Gminnego Ośrodka Kultury Promyk na film animowany „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu".

Niestety pogoda troszeczkę pokrzyżowała nam plany, musieliśmy zrezygnować z wiosennego spaceru. Pomimo deszczowej pogody
humory dopisywały wszystkim uczestnikom wycieczki.

• a
  • b