Dziennik elektroniczny UONET+

Jeśli Państwo podali adres email na karcie zgłoszenia dziecka to może się już logować (podanym emailem) do dziennika koniecznie przez link w powyższym menu strony.
Proszę również oglądnąć instrukcję pierwszego logowania jak ustalić hasło lub przeczytać poradę z Bazy wiedzy - kliknij.

W razie nieudanej próby proszę o weryfikację poprawności maila u wychowawcy.

Jak zalogować się po raz pierwszy - oglądnij film - Pierwsze logowanie lub przeczytaj poradę w Bazie wiedzy.

Laboratorium przyszłości cz.2

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: piątek, 18, listopad 2022 GrEgOr

Październik

W czasie zajęć z edukacji wczesnoszkolnej nasi uczniowie korzystają z klocków LEGO®  Education SPIKE™ Essential, które zostały zakupione w ramach programu LABORATORIUM PRZYSZŁOSCI. Na zajęciach uczniowie wykorzystają zarówno klocki Lego jak i Tablety Terra, również zakupione z programu.  Zestaw LEGO® Education SPIKE™ Essential umożliwia programowanie za pomocą bloków z ikonami i poleceniami słownymi prostego sprzętu, takiego jak: inteligentny Hub, silniki, matryca świetlna oraz czujnik kolorów, dzięki czemu nauka przedmiotów STEAM jest interaktywna. Uczniowie współpracują ze sobą w celu znalezienia kreatywnego rozwiązania problemu i dopracowują je metodą prób i błędów. Uczniowie swoje konstrukcje wprowadzają w ruch za pomocą aplikacji, która znajduje się w zakupionych tabletach.

Listopad

Klocki LEGO®  Education SPIKE™ Essential również wykorzystywane są podczas zajęć rewalidacyjnych w celu rozwijania umiejętności konstrukcyjnych i manipulacyjnych. Aparat fotograficzny jest wykorzystywany do tworzenia fotorelacji z akademii oraz uroczystości szkolnych np. Akademia z okazji Święta Niepodległości. Tablety służą nie tylko do zajęć z wykorzystaniem klocków, ale także do wyszukiwanie ważnych informacji dotyczących zwierząt egzotycznych w trakcie zajęć z edukacji przyrodniczej.

 • image001
 • image002

 • image003
 • image005

 • image006
 • image007

 • image008
 • image009

 • image010
 • image011

 • image012
 • image013

 • image015
 • image016

 • image017
 • image018

 • image019
 • image020

 • image021
 • image022

 • image023
 • image024

 • image025
 • image026

 • image027
 • image028

 • image029
 • image030

 • image14
 • image4