Jeśli Państwo podali adres email na karcie zgłoszenia dziecka to może się już logować (podanym emailem) do dziennika koniecznie przez link w powyższym menu strony.
Proszę również oglądnąć instrukcję pierwszego logowania jak ustalić hasło lub przeczytać poradę z Bazy wiedzy - kliknij.

W razie nieudanej próby proszę o weryfikację poprawności maila u wychowawcy.

Jak zalogować się po raz pierwszy - oglądnij film - Pierwsze logowanie lub przeczytaj poradę w Bazie wiedzy.

Laboratorium przyszłości cz.1

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 21, październik 2022 GrEgOr

Od września tego roku szkolnego w naszej szkole odbywają się lekcje z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratorium Przyszłości. Uczniowie klasy II b korzystają z aparatu fotograficznego wraz z zestawem oświetleniowym do robienia zdjęć portretowych, natomiast uczniowie klasy IV a korzystają z liczmanów sześciennych, podczas lekcji matematyki.

• a
  • b