Jeśli Państwo podali adres email na karcie zgłoszenia dziecka to może się już logować (podanym emailem) do dziennika koniecznie przez link w powyższym menu strony.
Proszę również oglądnąć instrukcję pierwszego logowania jak ustalić hasło lub przeczytać poradę z Bazy wiedzy - kliknij.

W razie nieudanej próby proszę o weryfikację poprawności maila u wychowawcy.

Jak zalogować się po raz pierwszy - oglądnij film - Pierwsze logowanie lub przeczytaj poradę w Bazie wiedzy.

Integracyjny rajd na Magurkę 2022

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: piątek, 07, październik 2022 GrEgOr

Tradycyjnie udaliśmy się na rajd na Magurkę. Było słonecznie, ciepło, wesoło, głośno ale chyba zbyt krótko. Nasi uczniowie wśród uczniów innych szkół zaprezentowali się na medal. Pogadanki, piłka, zapiekanki ale najważniejsze wspólne rozmowy o wszystkim i o niczym. Wybraliśmy Samorząd Szkolny, który - mamy nadzieję - będzie prężnie działał.