Zebranie z rodzicami

Zapraszamy na spotkanie rodziców,

które odbędzie się

28 września 2022 r. o godz. 16.30.

Ubezpieczenie

W przypadku problemów z ubezpieczeniem (nieobowiązkowym) prosimy o kontakt z agentem ubezpieczeniowym p. Barbarą Maj tel. 502004547

Jeśli Państwo podali adres email na karcie zgłoszenia dziecka to może się już logować (podanym emailem) do dziennika koniecznie przez link w powyższym menu strony.
Proszę również oglądnąć instrukcję pierwszego logowania jak ustalić hasło lub przeczytać poradę z Bazy wiedzy - kliknij.

W razie nieudanej próby proszę o weryfikację poprawności maila u wychowawcy.

Jak zalogować się po raz pierwszy - oglądnij film - Pierwsze logowanie lub przeczytaj poradę w Bazie wiedzy.

Stypendia i Nagrody Wójta

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: piątek, 10, czerwiec 2022 GrEgOr
Stypendium Wójta Gminy oraz Nagroda Wójta Gminy

Zbliża się czas ostatecznych podsumowań roku szkolnego 2021/22.
W związku z tym informujemy, iż uczniowie wyróżniający się bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz osiągnięciami sportowymi mają możliwości złożenia wniosku o stypendium Wójta Gminy za osiągnięcia w nauce lub nagrodę Wójta Gminy za osiągnięcia w sporcie szkolnym.
Jednocześnie informujemy, iż względem minionego roku zmieniły się kryteria przyznawania stypendiów dla uczniów klas VII-VIII.
Wszystkie informacje, wraz ze stosownym wzorem wniosku dostępne są w poniższym linku:
Prosimy zainteresowanych uczniów i rodziców o zapoznanie się z informacjami.