Informacje

Istnieje możliwość wypożyczenia kamery internetowej dla ucznia - w razie potrzeby prosimy o kontakt z sekretariatem.

Rozkład jazdy autobusów - kliknij aby zobaczyć.

Link do ubezpieczenia - kliknij.

Obiady - kliknij aby zobaczyć.

Konto Rady Rodziców
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

REKRUTACJA 2021/2022


Szanowni Rodzice,

Zgodnie z Zarządzeniem Wójta rekrutacja do klas pierwszych rozpocznie się 1 marca. Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem, kryteriami oraz wnioskami dla kandydatów. Dokumenty można składać od 1 marca - zapraszamy!

Dokumenty do pobrania:

Wniosek kandydata z obwodu - pobierz
Wniosek kandydata spoza obwodu - pobierz
Zarządzenie Wójta - pobierz
Kryteria rekrutacyjne - pobierz

Koronawirus - informacje


Aktualne wytyczne MEN, GIZ, MZ - zobacz.

Numery telefonów, na które należy się kontaktować w sprawach dotyczących koronowirusa SARS-CoV-2:

  • telefon całodobowy: 514122992
  • telefon czynny w godz. 7.30 - 15.00: 334992944 lub 334992948
  • adres email: hdim@psse.bielsko.pl

Zajęcia pozalekcyjne

Kategoria: Informacje Opublikowano: niedziela, 09, luty 2014 GrEgOr

 

ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM – 2020/2021

ZAJĘCIA DLA KLAS I – III

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

NAZWA ZAJĘĆ, UCZESTNICY

DZIEŃ, MIESIĄC

GODZINA

Katarzyna Szczęść

Nauczanie wczesnoszkolne

Zajęcia kreatywne –„Bawimy się w programowanie”, klasa I

piątki

11:55-12:40

Katarzyna Mrówka

Nauczanie wczesnoszkolne

Zajęcia plastyczne – „Mali artyści”, klasa II

piątki

10:00-10:45

Anita Krawczyk

Nauczanie wczesnoszkolne

Zajęcia społeczno-przyrodnicze  „Ciekawi świata”, klasa III

wtorki

11:55-12:40

Rafał Górny

Język angielski

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, klasa III

wtorki

8:10-8:55

ZAJĘCIA DLA KLAS IV - VIII

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

NAZWA ZAJĘĆ, UCZESTNICY

DZIEŃ, MIESIĄC

GODZINA

Beata Łatanik

Język polski

Zajęcia rozwijające kreatywność z języka polskiego, klasy VIII

poniedziałki

klasy VIIIa, VIIIb zamiennie tygodniami

7:20-8:05

Beata Dębicka

Matematyka

Zajęcia rozwijające kreatywność matematyczną, przygotowanie do egzaminu klasy VIII

czwartki

klasy VIIIa, VIIIb zamiennie tygodniami

7:20-8:05

Andrzej Błachut

Geografia

Zajęcia z geografii „Oczami podróżnika”, klasy VI

poniedziałki

7:20-8:05

Iwona Męcner

Język niemiecki

Projekt unijny – kółko z języka niemieckiego, klasy VI

wrzesień

według harmonogramu

Grzegorz Piwowar

matematyka

Projekt unijny – Praca metodą eksperymentu-matematyka, klasy VI, VII, VIII

wrzesień

według harmonogramu

Grzegorz Piwowar

matematyka

Projekt unijny – Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze. klasy VI

wrzesień

według harmonogramu

Grzegorz Piwowar

matematyka

Projekt unijny – Praca metodą eksperymentu-matematyka, klasy VI, VII

czwartki od października

7:15-8:00

Grzegorz Piwowar

matematyka

Projekt unijny – Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasy VI

wtorki od października

7:15-8:00

Lucyna Turek

biologia

Projekt unijny  Praca metodą eksperymentu – biologia klasa VII

poniedziałki we wrześniu

13:50-15:20

Lucyna Turek

biologia

Projekt unijny  Praca metodą eksperymentu – biologia klasy VI

poniedziałki od października

13:50-15:20

Lucyna Turek

chemia

Projekt unijny  Praca metodą eksperymentu – chemia,klasa VIII

wtorki

14:40-16:10

ZAJĘCIA SPORTOWE I ARTYSTYCZNE

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

NAZWA ZAJĘĆ, UCZESTNICY

DZIEŃ, MIESIĄC

GODZINA

Iwona Nowak

Muzyka

Kółko muzyczne, klasy VI

wtorki

7:20-8:05

Beata Szymańczak

Wychowanie fizyczne

SKS, klasa VII

wtorki

7:20-8:05

Odsłony: 11256