Wycieczka klas pierwszych

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 01, czerwiec 2022 GrEgOr

Wycieczka klas pierwszych

1 czerwca uczniowie klas pierwszych zwiedziły „Dream Park” w Ochabach.

Zwiedzanie „Dream Parku” w Ochabach dzieci rozpoczęły od parku miniatur, gdzie miały okazję podziwiać miniatury najsławniejszych cudów architektonicznych z całego świata. Następnie pierwszaki znalazły się w świecie prehistorycznych stworzeń – dinozaurów. Wspólne zwiedzanie parku dinozaurów bardzo zaciekawiło wszystkich uczestników wycieczki. Niezwykle ciekawym doświadczeniem było zwiedzanie labiryntu lustrzanego, w którym wbrew pozorom wcale nie łatwo było znaleźć drogę. Następną atrakcją był dom „do góry nogami” oraz kino 6D. Dalsza część wycieczki poświęcona była uciechom dla ciała. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się plac zabaw oraz liczne dmuchane zjeżdżalnie. Po godzinnej jeździe autokarem, pełne wrażeń, ale i zmęczone lejącym się z nieba żarem dzieci dotarły do szkoły. Wspaniała wycieczka dobiegła końca:-)