Istnieje możliwość wypożyczenia kamery internetowej dla ucznia - w razie potrzeby prosimy o kontakt z sekretariatem.

Konto Rady Rodziców
63 8133 0003 0001 0386 2000 0001

REKRUTACJA 2021/2022

Szanowni Rodzice,

Zgodnie z Zarządzeniem Wójta rekrutacja do klas pierwszych rozpocznie się 1 marca. Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem, kryteriami oraz wnioskami dla kandydatów. Dokumenty można składać od 1 marca - zapraszamy!

Dokumenty do pobrania:

Wniosek kandydata z obwodu - pobierz
Wniosek kandydata spoza obwodu - pobierz
Zarządzenie Wójta - pobierz
Kryteria rekrutacyjne - pobierz

Face to Face with the World

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: środa, 03, luty 2021 GrEgOr

Uczniowie klasy 3 naszej szkoły przystąpili do międzynarodowego projektu edukacyjno-humanitarnego pod nazwą "Face to Face with the World".

Projekt objęty jest honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka.  Polega na prowadzeniu lekcji on-line we współpracy z uczniami z 16 państw świata. Skierowany jest do dzieci, które w wolontariacie potrafią odnaleźć swój cel, mogą poczuć się docenione, potrzebne. Jego celem jest łamanie stereotypowego patrzenia na świat, poznawanie nowych kultur i tradycji, poszanowanie pokoju, walka z rasizmem i ksenofobią, pokazanie jak wojna, ubóstwo czy brak dostępu do edukacji wpływają na życie dzieci na świecie. Jego wartością dodaną jest rozwijanie kompetencji w zakresie języka obcego. Osobą, której zawdzięczamy udział w projekcie jest Dyrektor Projektu Pani Anna Hora Lis, nasza doradczyni i opiekunka. Szkolnym koordynatorem jest pani Anita Krawczyk.

Nasi wychowankowie poprzez organizowanie lekcji on-line mają możliwość bliższego poznania uczniów szkoły w Ugandzie, w której dyrektorem jest Jackie Kisakye.

Mamy nadzieję, że międzykontynentalne  znajomości nawiązane za pośrednictwem projektu przetrwają lata.

• b
  • c