Koronawirus - informacje


Aktualne wytyczne MEN, GIZ, MZ - zobacz.

Numery telefonów, na które należy się kontaktować w sprawach dotyczących koronowirusa SARS-CoV-2:

  • telefon całodobowy: 514122992
  • telefon czynny w godz. 7.30 - 15.00: 334992944 lub 334992948
  • adres email: hdim@psse.bielsko.pl

Igrzyska w Wilkowicach

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: czwartek, 16, październik 2014 GrEgOr

9 października na hali GOSIR w Wilkowicach odbyło się niecodzienne wydarzenie - II Beskidzkie Igrzyska Integracyjne - Wilkowice 2014. Można było zobaczyć jak młode pokolenie uczniów rozmawia, instruuje, pomaga osobom niepełnosprawnym - otwiera się na starszych poprzez udział w programie integracyjno-sportowym "Hala bez barier".

 Na igrzyska przybyli podopieczni Domów Pomocy Społecznych z powiatu bielskiego a także ze Słowacji. Uczestniczyli oni w konkurencjach sportowych specjalnie przygotowanych przez młodzież, nauczycieli wychowania fizycznego z Gimnazjum w Wilkowicach oraz pracowników DPS w Wilkowicach. Były to wspaniałe zawody, które wyzwoliły wiele emocji, wzruszeń, a przede wszystkim każdy był wygranym.
Galeria zdjęć dostępna na gminnej stronie internetowej www.wilkowice.pl.
Reportaż można zobaczyć na stronie www.regionalna.tv.

_