W razie rezygnacji z obiadów należy taką informację przekazać pani intendentce pod koniec miesiąca, przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego.

UWAGA ZAMIANA - na obiady można wpłacać do 15-go dnia miesiąca!

Jak zalogować się po raz pierwszy - oglądnij film:

Pierwsze logowanie

Rozwój przez edukację w Gminie WIlkowice

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: czwartek, 03, październik 2019 GrEgOr

Rozwój przez edukację w Gminie Wilkowice

Od października w naszej szkole rozpoczęły się zajęcia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu "Rozwój przez edukację w Gminie Wilkowice". Nasi uczniowie będą mieli możliwość rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę z takich przedmiotów jak: biologia, chemia, matematyka i język niemiecki. Zajęcia odbywają się w grupach od pięciu do dziesięciu osób. Przeznaczone są dla uczniów, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę innowacyjnymi metodami eksperymentalnymi a także dają możliwość uzupełnienia bieżących braków poprzez zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Dzięki zaangażowaniu naszych nauczycieli szkoła wzbogaci się w dodatkowe pomoce dydaktyczne takie jak: 6 laptopów, urządzenie wielofunkcyjne, rzutnik multimedialny, drukarka 3D, dygestorium chemiczne, pomoce laboratoryjne.

Nasze projekty:

Praca metodą eksperymentu - biologia - Lucyna Turek - harmonogram zajęć
Praca metodą eksperymentu - chemia - Lucyna Turek - harmonogram zajęć
Praca metodą eksperymentu - matematyka - Grzegorz Piwowar - harmonogram zajęć
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki - Grzegorz Piwowar - harmonogram zajęć
Koło z języka niemieckiego - Iwona Męcner - harmonogram zajęć