Rozwój przez edukację w Gminie Wilkowice

Kategoria: Wydarzenia Opublikowano: czwartek, 03, październik 2019 GrEgOr

Rozwój przez edukację w Gminie Wilkowice

Od października w naszej szkole rozpoczęły się zajęcia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu "Rozwój przez edukację w Gminie Wilkowice". Nasi uczniowie będą mieli możliwość rozwinąć swoje umiejętności i wiedzę z takich przedmiotów jak: biologia, chemia, matematyka i język niemiecki. Zajęcia odbywają się w grupach od pięciu do dziesięciu osób. Przeznaczone są dla uczniów, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę innowacyjnymi metodami eksperymentalnymi a także dają możliwość uzupełnienia bieżących braków poprzez zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze Dzięki zaangażowaniu naszych nauczycieli szkoła wzbogaci się w dodatkowe pomoce dydaktyczne takie jak: 6 laptopów, urządzenie wielofunkcyjne, rzutnik multimedialny, dygestorium chemiczne, pomoce laboratoryjne.

Nasze projekty:

Praca metodą eksperymentu - biologia - Lucyna Turek