Kangur Matematyczny 2019

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 07, czerwiec 2019 GrEgOr

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2019

21 Marca 2019  roku odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny .Wzięło w nim udział 31 uczestników z naszej szkoły lubiących zadania i łamigłówki matematyczne.

Spośród tych uczestników 4 osoby  otrzymały wyróżnienia, które oznaczają że w swojej grupie wiekowej, ich wynik punktowy daje im trzecie miejsce w gronie wszystkich startujących uczestników tego międzynarodowego konkursu.

A oto nasi nagrodzeni uczniowie:

w Kategorii Żaczek: ZUZANNA SUFCZYŃSKA 2a - uczennica pani Katarzyny Szczęść.

w Kategorii Maluch: SZYMON ŻMIJ 4b - uczeń pana Grzegorza Piwowara.

w Kategorii Kadet: JAN SZCZEPAN  8b, KAMIL MARSZAŁEK 8b - uczeń pani Beaty Dębickiej.

w Kategorii Junior: MATEUSZ MENDROK 3c, przygotowywany przez panią Beatę Dębicką,

Wszystkim wyróżnionym  bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w matematyce.

Gratulujemy!!!