OPŁATA ZA OBIADY

Odpłatność za obiady w miesiącu kwietniu wynosi 31,20zł. Termin wpłat do 10 go.

Egzamin Ósmoklasisty

W naszej szkole egzamin ósmoklasisty odbędzie się zgodnie z harmonogramem!

Odwóz uczniów w dniach 15-17 kwietnia

Środa

1130  Wilkowice Górne do Mesznej 1130  Wilkowice Górne do Mesznej 1130  Wilkowice Górne do Mesznej
1450  SP Nr 1 Wilkowice do Wilkowice Granica       1450  SP Nr 1 Wilkowice do Wilkowice Granica       1450  SP Nr 1 Wilkowice do Wilkowice Granica

DOKUMENTY

Wyróżnienie - Parki Krajobrazowe Polski

Kategoria: Osiągnięcia Opublikowano: wtorek, 26, marzec 2019 GrEgOr

Wyróżnienie w IV etapie XVIII edycji ogólnopolskiego konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" W piątek 22 marca drużyna z naszej szkoły brała udział w finale wojewódzkim konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". Konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej należało rozpoznawać chronione gatunki zwierząt i roślin na podstawie wyświetlanych fotografii. Druga część polegała na rozwiązywaniu testu, w którym pojawiły się pytania z zakresu biologi, geografii oraz znajomości parków krajobrazowych województwa śląskiego. Konkurs charakteryzował się wysokim stopniem trudności a drużyny biorące w nim udział /najlepsi w województwie/ były świetnie przygotowane. Naszym uczniom udało się zdobyć wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy. Skład drużyny: Marta Mizera, Weronika Basta, Jan Szczepan, Sebastian Kanik. Do konkursu uczniów przygotował pan Andrzej Błachut. Gratulujemy!