Jeśli Państwo podali adres email na karcie zgłoszenia dziecka to może się już logować (podanym emailem) do dziennika koniecznie przez link w powyższym menu strony.
Proszę również oglądnąć instrukcję pierwszego logowania jak ustalić hasło lub przeczytać poradę z Bazy wiedzy - kliknij.

W razie nieudanej próby proszę o weryfikację poprawności maila u wychowawcy.

Jak zalogować się po raz pierwszy - oglądnij film - Pierwsze logowanie lub przeczytaj poradę w Bazie wiedzy.

XII Puchar Magurki

Kategoria: Sportowe Opublikowano: poniedziałek, 18, luty 2019 GrEgOr

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 im Królowej Jadwigi w Wilkowicach z Oddziałami Sportowymi najlepszą szkołą podczas XII Pucharu Magurki

10 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Pucharze Magurki Śladami Arcyksiężnej Marii Teresy. Nasza szkoła wygrała w klasyfikacji najliczniej reprezentowanej szkoły.

Najlepszą zawodniczką w biegu młodzieżowym, a następnie w biegu głównym została nasza uczennica Maria Jakubiec (tegoroczna Mistrzyni Polski Młodzików). Podium uzupełniły również nasze uczennice: 2 miejsce Zofia Dusińska (2 miejsce również w biegu na 7,5km w kat. open) natomiast 3 miejsce zajęła Emilia Dobija. W kategorii rocznika 2006 i młodsi brązowy medal wywalczyła Alicja Nowak.

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom wspaniałych wyników.

Beata Szymańczak