II miejsce w biegach sztafetowych!

Kategoria: Sportowe Opublikowano: sobota, 21, październik 2017 GrEgOr

Tak dobrego początku roku szkolnego nasza szkoła dawno nie miała. Po licznych wrześniowych  sukcesach, uczennice naszej szkoły nie zwalniają tempa.

Podczas Półfinałów Wojewódzkiego Śląskiego w Przełajowych biegach sztafetowych uczennice naszej szkoły w składzie: Zosia Dusińska, Emilia Dobija, Alicja Jasik, Natalia Sołdra, Maria Jakubiec, Karolina Żmij (rez. Magdalena Masłyka ), zajęły rewelacyjne  II miejsce, minimalnie przegrywając złoto z SP 11 z Bielska-Białej. W półfinałach dziewczyny pokonały między innymi zwyciężczynie z poprzedniego etapu z Czechowic-Dziedzic.

Warto dodać, że sztafeta naszej szkoły to większość młodych  uczennic  urodzonych w 2004 roku, co jest bardzo dobrym prognostykiem na następny rok.

Gratulujemy!!!